Pomeranian Boo Sahiplenmek

İnternet sitemizde sayı olarak çok fazla köpek satışı ilanı bulunmaktadır. Ancak internet sitemizin kendisi köpek satışı yapan bir internet sitesi değildir.

 Sadece köpeklerini satmak isteyenlerle bu köpeklere alıcı olmak isteyen kişileri bir araya getirerek aralarında bir alım satım işleminin oluşmasını sağlamaktadır. Bu işlemler için üyelik ve üyelik sözleşmesinde belirtilen bazı şartlar dışında herhangi bir ücret de talep edilmemektedir.

 Pomeranian Boo Sahiplen İlanı Ne Anlama Gelmektedir?

 Sahibi oldukları Pomeranian Boo cinsi köpekleri satmak isteyen bazı kişiler internet sitemize verdikleri ilanlarda pomeranian boo sahiplen başlığı ile köpeklerini satışa çıkartmaktadırlar.

 Bu ilanı veren köpek sahiplerinin herhangi bir satış ücreti belirtmemelerinin bir nedeni bulunmaktadır. Bu neden ise sahibi oldukları köpekleri ücret karşılığında satmak yerine onlara kendilerinden daha iyi bakacaklarına inandıkları birilerini bulmaktır.

 Pomeranian Boo Sahipleri Köpeklerini Neden Ücretsiz Satmak İsteyebilirler?

 Pomeranian Boo sahipleri internet sitemizde verdikleri ilanlarla köpeklerini sahiplenecek birilerini arayarak ücretsiz olarak köpeklerini bu kişilere vermek istemektedirler. Bu isteklerinin belli başlı sebepleri bulunabilmektedir. Bu sebepler başlıca şunlardır:

 1-Gerektiği Gibi Köpeklere Bakılamaması: Pomeranian Boo cinsi köpek sahiplerinin aldıkları köpeklerini ücretsiz olarak başkasına vermek istemelerinin en önemli sebeplerinden ilki köpeklere yeterli kadar bakım yapamamalarıdır.

 Sağlık, hijyen ve beslenme yönünden olabilecek bu eksik bakım konusu köpek sahiplerini üzdüğü için ve köpekleri zor duruma düşürdüğü ve hastalanmasına neden olduğu için köpek sahipleri köpeklerini ücretsiz olarak başkalarına verebilmektedirler.

 2-Haneden Birilerinin Köpeği İstememesi: Pomeranian Boo cinsi köpeğini ücretsiz vermek isteyen köpek sahiplerinin en önemli sebeplerinden birisi de yaşadıkları evde köpeği istemeyen aile bireylerinin olmasıdır.

 3-Taşınma, Askere Gitme, Evlenme ya da Başka Sebeple: Bazı Pomeranian Boo köpek sahipleri de başlıkta bahsettiğimiz sebeplerden dolayı köpeklerini başkasına vermek isteyebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir