Satılık Yavru Köpek

Yaşadığımız yüzyıl içerisinde artık can dostlar aile bireyleri olarak her evi neşelendiriyor diyebiliriz. Tabii ki evimizde belki de çocuklarınızla beraber yaşayacak can dostların belli kriterlere göre incelemek gerekmektedir.

 Yavru Köpek İçin En Güvenilir Adres Neresi?

 Aile bireyi olarak evinize katılacak olan köpek yavrularını alırken güvenilir ve yasal sitelerden almak en önemli maddeler arasında yer almaktadır.Eğer satılık yavru köpek için güvenilir bir yer arıyorsanız internet sitemizi yavru köpek almak için inceleyebilirsiniz. Her cinsten yavru köpek bulabileceğiniz internet sitemizin hem ticari bir kaygı taşımaması hem de sizin direkt olarak köpek sahipleriyle iletişime geçiyor olmanız herhalde en güzel detay diyebiliriz.

 Yavru Can Dost Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 Aileye girecek olan can dostu korumak amaçlı, onun da yaşam haklarını savunmak için hem de sağlık açısından bazı hususlara dikkat etmekte fayda var diyebiliriz. Aşağıdaki yazımızda birkaç öneriye kulak verebilirsiniz…

 1- Yavru köpek satın alırken öncelikle 2 aylıktan büyük olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü yavru köpeğin anne sütünden kesilmesini beklemelisiniz.

 2- Daha sonra da dikkat edilecek en önemli hususların başında aşıları gelmektedir. İlk 2 aylık aşılarının yapılıp yapılmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.

 3- Son madde olarak da can dostunuzu satın alırken, yaşayacağınız ortama uygun bir köpek seçerseniz daha iyi olacaktır. Eğer apartman dairesinde yaşıyorsanız alacağınız Doberman ya da Rottweiler hem köpek açısında hem de sizin açınızdan biraz zor bir süreç olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir