En Uygun Pomeranian Fiyatları

Evinde küçük köpek beslemek isteyenlerin favorilerinden biri olan Pomeranian, küçük olduğu kadar da sevimlidir. Filmlerde, dizilerde ve magazin programlarında boy gösteren Pomeranian, arkadaş canlısı ve hareketlidir. Fazla havlama eğiliminde olmayan Pomeranian fiyat yaşına göre farklılık göstermektedir. Tam bir kucak köpeği olan Pomeranian’ ın çocuklarla arası son derece iyidir. Uyanık ve küçük oluşları ile yaşlılarla çok iyi arkadaş olabilmektedir.

 Karneli ve Kayıtlı Pomeranian Fiyatları

 Ortalama 13 ile 16 yıl arasında yaşayan Pomeranian, hayat dolu bir köpektir. Oyuncu bir karakterleri olmasından ötürü gün boyunca hareket halindedir. Öğrenmeyi bir oyun olarak gördüklerinden, temel eğitimi herhangi bir zorluk ile karşılanmadan tamamlanmaktadır. Sahiplerine karşı sakin davranan Pomeranian, yabancılara havlamaktadır.

 Kendilerine iletilen komutları ve söylenen şeyleri algılayan Pomeranian, son derece zekidir. Sevimli görünümleri sayesinde popülerlik kazanmış olan Pomeranian, küçük bedene sahip olmasına rağmen kocaman enerjileri vardır. Eğitilebilirlik seviyesi yüksek olup kolay öğrenmektedir. Yabancılara karşı oldukça mesafeli olan Pomeranian, sahibine karşı her zaman sevecendir. Pomeranian kendisine zarar gelmedikçe ısırma eğiliminde olan bir köpek değildir.

 Oldukça Akıllı Olan Pomeranian Fiyatları

 Yılda yalnızca bir kere tüy döken Pomeranian, tüyleri kabarık ve boldur. Sürekli banyo yaptırmak derisine ve tüy yapısına zarar vereceğinden dolayı her zaman banyo yaptırılmamalıdır. En yaygın kızıl renkte olan Pomeranian’ ın birçok rengi bulunmaktadır. Yaşlılara mükemmel bir dostluk yapan Pomeranian, uysal yapısı ile aranan bir köpektir.

 Dünyanın en şirin köpeği olan Pomeranian’ ın, Türkiye’de de birçok hayranı bulunmakta ve birçok kişi satın almaktadır. Küçük boyutlarıyla oldukça sevimli olan Pomeranian, tüylerini okşatmaktan ve kendini sevdirmekten büyük zevk duymaktadır. Meraklı yapıya sahip olmaları sayesinde kolay eğitilebilen Pomeranian, hiç sıkılmadan oyun oynayabilmektedir. Minik boyutuna rağmen bir sadakat örneği olan Pomeranian, sahiplerine aşırı bağlılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir